O nas

Witaj w Kolorowym Wieszaczku !!!


Mówi się, że każda historia ma swój początek, i to jest, oczywiście, prawda – ale nasze dzieje mają aż dwa początki. Pierwszym początkiem są One…

 

Kolorowy Wieszaczek o nas

 

…moje dwie córeczki, które stały się Inspiracją, Celem i Sensem. Największym! Najważniejszym! I Najwspanialszym!

Kolejny początek to ta myśl – marzenie, które zrodziło się i mocno zakorzeniło w mojej głowie – pragnienie utworzenia w sieci miejsca pełnego inspiracji, pomysłów, gotowych codziennych stylizacji, czy wreszcie konkretnych ubrań dla dzieci.

Przez cały proces tworzenia Kolorowego Wieszaczka towarzyszy mi jedno najważniejsze przesłanie…by Dzieciom było wygodnie. Ładnie, ale i wygodnie!

Dlatego w sklepie internetowym Kolorowy Wieszaczek znajdą się komfortowe i funkcjonalne ubrania, nie krępujące energicznych ruchów dziecka – Żłobkowego Maluszka, który właściwie dopiero uczy się samodzielnego sprawnego poruszania, szybkiego i pomysłowego Przedszkolaka, czy Dziecka nieco starszego – Szkolniaka

W sklepie oferuję odzież taką, jakiej sama chcę dla moich córek: odzież wysokiej jakości, wytrzymałą i odporną na baaardzo intensywną eksploatację przez te jakże szybkie i ruchliwe Istotki ;)

Od momentu Ich narodzin, każdego dnia, bawimy się modą…eksperymentujemy, wkładamy, zdejmujemy, przymierzamy, kompletujemy codzienne stroje, kreacje, dobieramy kolory i wzory … Jeśli zechcesz pobawić się z nami, czerpać pomysły, inspirację, podglądać gotowe stylizacje i kupować konkretne produkty będzie nam bardzo miło!

My, ze swej strony dołożymy wszelkich starań, abyś był zadowolony, a nasze produkty spełniały Twoje oczekiwania.

 

WITAJ W KOLOROWYM WIESZACZKU!!! ROZGOŚĆ SIĘ!  :-)